Naftová topidla bez odvodu spalin

Naftová topidla bez odvodu spalin

Naftová topidla Master  patří mezi špičku pokud jde o vytápění. Celý topící process funguje na principu spalováí nafty(v některých případech možno použít lehký topný olej či petrolej). Existují dvě varianty naftových topidel a to s přímým spalováním a nepřímým spalováním. Velmi důležitý je výběr paliva, jelikož v závislosti na spalování (či provozu apod.) mohou vznikat negativní vlivy, které by mohli poškodit samotné topidlo a to především zanesením trysek. usazeninami. Dalším faktorem je samozřejmě i finanční stránka, jelikož se různá paliva pohybují v různých cenových relacích.(nejčastější použití je u nafty, ikdyž existují levnější varianty jako lehké topné oleje apod. nafta je do používání na prvním místě). Stejně tak jsou dle typu topidla různé nároky na obsluhu a na náklady provozu ovšem naftová topidla patří mezi výkonnější oproti jiným druhům.Spotřeba každého topidla je různá ovšem může pomoct informace,že 1 litr  nafty = 10 kW tepla ovšem existují i efektivnější spalovače u kterých může být přepočet jiný.

 Jelikož se pracuje se zařízením, které ohřívají prostory, je důležité dbát na co největší bezpečnost, ale topidla ktere jsme nabizime mají velmi dobře řešenou konstrukci teplotní izolace dvojitým obalem. Dle typu naftových topidel se musí take brat zřetel na místo používání, čili jestli jsou prostory např. dostatečně větrané(v případě přímého spalování dochází k uvolňování splodin). 

MASTER, olejový, LTO, naftový ohřívač bez komína z přímým spalováním, bez odvodu spalin . Jsou určeny pro vytápění prostor pro různé účely . Nemají žádné výfukové plyny , takže veškeré teplo ze spalovací komory se přenese do vytápěné místnosti . Ohřívače Olejové mají velmi vysoký výkon , snadno ovladatelný / údržba , výběr typů a modelů, elektronické ovládání plamene. Účinnost je 100% , nastavitelný termostat a velký proud vzduchu.

MASTER

Termostat
vychladnuti komory

Zásuvka

termostatu

Možnost termostat

zabudovat

displej
Chyby a teploty

Zapalování

B 95/145 CEL

ne

ne

ne

ne

Žhavicí elektroda

B 35/70/100/150 CED

ne

ano

ne

ne

elektroda

B 35/70/100/150 CEG

ano

ano

ano

ano

elektroda

B 35CEL/B65CEL

ne

ne

ano

ano

elektroda

 

Pro bližší informace čí nezávaznou poptávku nas neváhejte kontaktovat na tel. 607 607 077 nebo napsat na info@serviscentrum.cz

Fungujeme i jako servis, proto se na nás můžete vždy obrátit.

Team ServisCentrum

 

V této kategorii nejsou žádné produkty.