Profesionální stavební vrátky

Profesionální stavební vrátky

 Stavební závěsné vrátky Vám dobře poslouží při dopravě materiálu jak nahoru, tak dolů. Takový vrátek Vám dokáže ušetřit hodně času i práce. Je nutné, aby nebyl příliš těžký, ale zároven silný a spolehlivý. Takovéto řešení Vám nabízíme.

Profesionalní stavební vrátky IORI, Camac
 

Stavební vrátky Camac jsou velikým usnadněním práce v případě, když potřebujeme co nejrychleji transportovat materiál do vyšších pater, popř. z vyšších pater dopravit zpět na zem. Stavební vrátky se vyrábějí v široké škále typů a výkonů a tudíž bezpečně pokrývají veškeré potřeby na stavbě.

Stavební vrátky firmy IORI jsou určeny na dopravu materiálu na stavbách, k dispozici take lešenařske vrátky, pozemni vrátky ktere najdou využiti v dopravě a průmyslu. K dispozici jsou take konzolové vrátky s nezbytnym příslušenstvím, jako jsou okenní a stropní rozpěry, střešní podpěra pro umístění vrátku i na ploché střeše. Typ Iber Uno lze také umístit na portálovou konstrukci. Dalším příslušenstvím jsou výklopné nádoby na maltu, nebo výklopná plošina na cihly. Napájení je na 230 V. Je zajištěn záruční i pozáruční servis.

 

Upřesnit hledání

Zobrazit:
Řadit podle:
Lano na závěs nádob
výrobce: Haemmerlin
model: Wiskehrs lano na závěs nádob
záloha: 500,00Kč
nájemné : víkend od pátku do pondělí 9:00

 

1-4 hod. 1-5 dni 6-30 dni 30+dni víkend
55,00Kč 75,00Kč 65,00Kč 55,00Kč 120,00Kč

Prodlužovací lano pro uchycení nádob.

Hmotnost:          17 kg
Nosnost:            430 kg
Objem nádoby:  200 l
Rozměr:              91 x 58.5 x 49 cm